tarne ja tagastused

KOHALETOIMETAMINE

Tellitud tooted jõuavad Eestis kohale üldiselt 14 tööpäeva jooksul. NB! Riiklike pühade või suure müügikampaania ajal (näiteks E-esmapäev, Must Reede jm.) anname endast parima, et tooted jõuaks Sinuni kiiresti, kuid palume arvestada vedajate poolt tuleneva ooteajaga. Tellimuse kinnitamisel saab orienteeruva saabumisaja, mida võimalusel täpsustatakse.

Tooted on suuremõõtmelised ning kaaluvad palju, mis teeb saatmise ning mahalaadimise tavalisest veidi keerulisemaks. Enne saatmist tehakse tarnele hinnapakkumine ning lepitakse kokku tarneaeg.

KAUBA SAATMISE TASU

Kauba saatmise kulud tasub kauba tellija. Saatmistasud lisatakse hinnapakkumisele vastavalt tellitud toote kaalule ja mõõtmetele. Väiksemõõtmelised kaubad saame saata pakiautomaatide vahendusel või väikekulleritega. Suuremate kaupade puhul võetakse pakkumisi mitmelt vedajalt, et tagada kiireima tarne parima hinnaga. 

KÄTTETOIMETAMINE VÄLISMAALE

Välismaale jõuab kaup tavaliselt kuu jooksul sõltuvalt riigi kaugusest. NB! Mitte-EU riikides võib rakenduda tollimaks ja ajakulukad tolliprotseduurid. Rahvusvaheliste saadetiste puhul sõltub tarnekiirus transpordifirmast ja tolliprotseduuridest ning võib võtta kuni 30 päeva.

TAGANEMISÕIGUS JA TAGASTAMISE KORD

  1. E-poest ostetud tooteid saab ümber vahetada ja tagastada 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
  2. Eri Transporti kasutades ei kuulu kohaletoimetamise tasu tagastamisele, samuti ei kuulu tagastamisele kaubale tellitud tagastamatud lisatööde maksumus nagu näiteks (paigaldus, soojustus, viimistlus)
  3. Tagastatav toode ei tohi mingil juhul olla kantud, määrdunud ega läbi pestud! Selle küljes peavad olema originaal etiketid ja muud uue, kasutamata toote tunnused. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või kaup on kasutamise või kulumise märkidega, siis on müüjal õigus kauba eest tagastamisele kuuluvat tasu alandada vastavalt kauba väärtuse vähendamisele. Kliendi soovil ümber tehtud tooteid vastu ei võeta.
  4. Tooteid saab tagastada teavitades eelnevalt sellest e-poodi kirjalikult või telefoni teel. E-pood aitab korraldada tagastamist ning 
  5. E-poest ostetud kaupa ei saa ringi vahetada mõne teise toote või teise suuruse vastu. Toote mittesobivusel tuleb tellimus tagastada ning vormistada uus tellimus. Tagastatud tellimuste eest tagastame raha esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödudes kauba tagasisaatmiseks.
  6. Tagastatud tootega koos tuleb esitada tellimuse/arve number.
  7. Tagastatud toote eest kannab Kelder OÜ raamatupidamine raha tagasi samale pangakontole, millelt makse meile laekus viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates toote tagasivõtmisest.
  8. Kui olete ostetud kaupa tavapäraselt kasutanud ja õigesti hooldanud, kuid sellel ilmneb puudus, on Teil õigus esitada Kelder OÜ-le pretensioon kahe aasta jooksul alates ostu tegemisest, kui võib eeldada, et tegemist on tootmisveaga. Puudusega kauba korral on Teil õigus nõuda asja tasuta parandamist või selle asendamist uue kaubaga.Shopping Cart