Maakeldrid

Maakelder

Oled alati unistanud keldrist, kus oma kodutehtud keediseid, mahlu, veini jms jahedas hoida või sooviksid hoopis kuuma sauna? Tuleme sulle appi innovaatilise maakeldriga. Kelder hoiab aastaringselt täpselt parajat temperatuuri. Soojal ajal on keldris piisavalt jahe ja külmal ajal hoiavad soojustus ja pinnas temperatuuri stabiilse ja piisavalt soojana. Hea maakelder on sinu ustavaks abiliseks terve sajandi. Paigaldamise pärast ei ole ka tarvis muretseda, selle töö teeme ära sinu eest.

Keldri tellimise protsess näeb välja selline: Tee hinnapäring meie kodulehelt. Lepime kokku transpordi ja paigalduse tingimused. Meie valmistame ette põhja, soojustame, katame pinnasega, viimistleme keldri esiosa ja sisemuse, lisame valgustused, sisustame vastavalt vajadusele. 

Betoonist maakelder tüüp 1

Välised mõõdud: pikkus 3,6 m; laius 2,4 m; kõrgus 2,07 m

Sisemõõdud: pikkus 3,5 m; laius 2,25 m, kõrgus 1,98 m

Maakeldri baashind: 5590€ + KM

Toode koosneb kolmest eraldi detailist: alumine plaat, pealmine kaar ning eesmine plaat. Kelder on sobilik erinevate asjade hoiustamiseks ning keldrisse on võimalik rajada ka saun. Hind sisaldab keldri betoonist detaile koos kinnitusvahenditega ning täispuidust ust. Keldreid on võimalus tellida koos soojustuse, sisustuse ning sise- ja välisviimistlusega. Samuti saab lisaks tellida transporti, paigaldust ning platsi ettevalmistust Teile sobivas asukohas.

Betoonist maakelder tüüp 2

Välised mõõdud: pikkus 4,6m; laius 2,64m; kõrgus 2,2m

 Sisemised mõõdud: pikkus 4,4m; laius 2,4m; kõrgus 2,1m

Maakeldri baashind: 6890€ + KM

Toode koosneb kahest eraldi detailist: alumine plaat, pealmine kaar. Kelder on sobilik erinevate asjade hoiustamiseks ning keldrisse on võimalik rajada ka saun. Hind sisaldab keldri betoonist detaile koos kinnitusvahenditega ning täispuidust ust. Keldreid on võimalus tellida koos soojustuse, sisustuse ning sise- ja välisviimistlusega. Samuti saab lisaks tellida transporti, paigaldust ning platsi ettevalmistust Teile sobivas asukohas.

Maakelder tüüp 2
Kelder 3 2

Betoonist maakelder tüüp 3

Välised mõõdud: pikkus 2,7 m; laius 2,2 m; kõrgus 2,2 m

 Sisemõõdud: pikkus 2,5 m; laius 2 m; kõrgus 2 m

Maakeldri baashind: 4 470€ + KM

Toode koosneb kahest eraldi detailist: alumine plaat, pealmine kaar. Kelder on sobilik erinevate asjade hoiustamiseks ning keldrisse on võimalik rajada ka saun. Hind sisaldab keldri betoonist detaile koos kinnitusvahenditega ning
täispuidust ust. 
Keldreid on võimalus tellida koos soojustuse, sisustuse ning sise- ja välisviimistlusega. Samuti saab lisaks tellida transporti, paigaldust ning platsi ettevalmistust Teile sobivas asukohas.

Betoonist maakelder tüüp 4

Välised mõõdud: pikkus 3 m; laius 2,4 m; kõrgus 2,3 m
 

Sisemõõdud: pikkus 2,8 m; laius 2,19 m; kõrgus 2,09 m

Maakeldri baashind: 5 100€ + KM

Toode koosneb kahest eraldi detailist: alumine plaat, pealmine kaar. Kelder on sobilik erinevate asjade hoiustamiseks ning keldrisse on võimalik rajada ka saun. Hind sisaldab keldri betoonist detaile koos kinnitusvahenditega ning täispuidust ust. Keldreid on võimalus tellida koos soojustuse, sisustuse ning sise- ja välisviimistlusega. Samuti saab lisaks tellida transporti, paigaldust ning platsi ettevalmistust Teile sobivas asukohas.

Betoontrepp

Välised mõõdud: pikkus 1,95 m; laius 1,22 m;  kõrgus 1,36 m

Baashind: 3 360 € + KM

Betoonist trepp annab võimaluse paigaldada keldrit täielikult või osaliselt maa alla. Trepp on varustatud sadevee renniga, et vajadusel lume- ja vihmavesi eemale juhtida keldrist. Trepile on võimalik tellida ka pealmine osa, et kaitsta sissepääsu ilmastiku eest. Treppi saab plaatida ning viimistleda endale sobivalt. Treppe saab kasutada mitu, et kelder paigutada sügavamale kui 1,5m. Treppi saab tellida kolmes variandis (otse, vasakule ja paremale)

Trepikate

Välised mõõdud: pikkus 1,95 m; laius 1,22 m;  kõrgus 1,36 m

Baashind: 3 360 € + KM

 Trepikate on mõeldud betoontrepi tootele ilmastiku kaitseks. Trepikatet saab kolmes variandis (otse, vasakule ja paremale suunaga)

Keldri eeskoda

Välised mõõdud: pikkus 1 m; laius 1,6 m;  kõrgus 2,4 m

Baashind: 2 850 € + KM

Eeskoda on mõeldud vaheruumiks põhilisele hoiustamisruumile. Eeskorda tuleb samuti koos täispuidust uksega. Eeskojaga keldris on temperatuur stabiilsem ning krõbeda pakasega ei tungi külm hoidisteni. Eeskoja äärtesse on võimalik laduda pinnase takistamiseks sein või lahendada eesmine osa maakivide või betoonist elementidega.

Shopping Cart